• Detail firmy

Jitka Kubíčková

Základní popis

Jsme stabilní internetový obchod bytového textilu. Široký sortiment převážně od českých výrobců, zaměření na kvalitní materiály.

Adresa

Zachariášova 684/10
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63277026
DIČ:  CZ7353081230

Výrobky, činnosti

Bytový textil

Široký sortiment bytového textilu: povlečení,prostěradla,přikrývky,župany,osušky a mnohé další. Kvalitu výrobků. Zakázkovou výrobu - ušití atypických rozměrů. Levnou dopravu.

Kontaktní osoba

Jitka Kubíčková - Majitel

Mobil: +420 777 214 349
E-mail: inf@jitule-lozni-povleceni.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Péřové výrobky

Náš internetový obchod je zaměřen na prodej péřových přikrývek a polštářů. Nabízíme tradiční péřové výrobky i luxusní žakárové či kašmírové přikrývky v různých rozměrech. V naší nabídce naleznete, kromě přikrývek a polštářů, i povlečení, prostěradla, přehozy přes postele, matrace, rošty a mnoho jiného. Navštivte nás a vyberte si z katalogu produktů pro kvalitní a klidný spánek. Těšíme se na Vás!

Miloslav Jahoda

Jsme český výrobce kvalitních oděvů volnočasových a sportovních oděvů zn. MORANGO. Zajišťujeme také prodej pracovních oděvů, ochranných pracovních pomůcek a doplňků. Na zakázku šijeme pracovní oděvy pro různá odvětví. Dodáváme ručníky a osušky v rámci hotelového programu do hotelů a penzionů. Šijeme kvalitní povlečení a prostěradla vysoké gramáže.

Ing. Běla Sváčková

Tradiční český výrobce ponožek a ponožkového zboží. Vyrábíme ponožky na zakázku. Ponožky s bambusovým vláknem, se stříbrem, zdravotní ponožky, sportovní, letní, nadměrné velikosti.