• Detail firmy

Jitka Králová

Základní popis

Poskytujeme služby výtvarného studia. Nabízíme grafické a výtvarné práce. Realizace grafických návrhů, velkoplošného tisku, řezané reklamy, stavba expozic a aranžování.

Adresa

Na slupi 2a
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10145559
DIČ:  CZ6354161715
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  10000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrhy obalů, bannerů, billboardů

- orientačních systémů a vývěsních štítů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 915 619
Mobil: +420 608 339 930
E-mail: info@vytvarne-studio.cz
E-mail: vytvarne.studio@iol.cz
WWW: www.vytvarne-studio.cz

Kontaktní osoba

Jitka Králová - Majitel

Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

GOR 7, s.r.o.

Naše firma je výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro průmyslové využití. Další významnou činností je výroba plastových a papírových obalů. V naší nabídce najdete stojany, poutače, promostolky, plexi stojánky, cenovkové lišty a další reklamní předměty. Také nabízíme poradenství v oblasti podpory prodeje a marketingu.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.