• Detail firmy

Jitka Králová

Základní popis

Poskytujeme služby výtvarného studia. Nabízíme grafické a výtvarné práce. Realizace grafických návrhů, velkoplošného tisku, řezané reklamy, stavba expozic a aranžování.

Adresa

Na slupi 2a
128 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10145559
DIČ:  CZ6354161715
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  10000000
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrhy obalů, bannerů, billboardů

- orientačních systémů a vývěsních štítů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 915 619
Mobil: +420 608 339 930
E-mail: info@vytvarne-studio.cz
E-mail: vytvarne.studio@iol.cz
WWW: www.vytvarne-studio.cz

Kontaktní osoba

Jitka Králová - Majitel

Další firmy v oboru

Area projekt, s.r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zajišťujeme zpracování architektonických studií, dokumentace (územní rozhodnutí, vydání stavebního povolení, provedení staveb, výběr zhotovitele), žádostí o dotace, rozpočtů staveb, výkazů výměr, průkazů energetické náročnosti budov apod. Navrhujeme interiéry, rodinné domy, budovy občanské vybavenosti, průmyslové, dopravní a inženýrské stavby.

SPEL

Naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, rekonstrukcí, montáží a servisem hodin. Nabízíme různé druhy hodin dle požadavku klienta. Vybrat si můžete například z hodin do exteriéru či interiéru. Dále je možnost si zvolit, zda půjde o obyčejné hodiny, reklamní nebo sloupové či věžní. Realizujeme i výrobu atypických hodin, kdy se řídíme přesnými požadavky. Dbáme na kvalitu a spokojenost klienta.

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.