• Detail firmy

Jitka Jirousková

Základní popis

poskytují - pojištění vozidel - pojištění domácnosti - pojištění firem - pojištění osob v tuzemsku i zahraničí - pojištění majetku

Adresa

Lessnerova 263
109 00 Praha 10 - Petrovice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69157324
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pojištovací služby.

Kontaktní údaje

Fax: +420 271 773 758
E-mail: jjirouskova@servis.cpoj.cz
WWW: www.jirouskova.cz

Kontaktní osoba

Jitka Jirousková - Majitel

Telefon: +420 603 995 960
E-mail: jjirouskova@servis.cpoj.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.