• Detail firmy

Jitka Hrazdilová

Základní popis

Společnost provozuje on-line prodej bytových doplňků, kamenná prodejny s nábytkem, grafické zpracování interierů, vybavení interiéru pro byt, dům i kancelář, montáž + rozvoz zakoupeného nábytku, atd...

Adresa

Štarnov 124
783 14 Štarnov

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43617352
DIČ:  CZ6852081192
Rok založení:  1993
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- prodej bytových doplňků přes e-shop, vybavení interiéru pro byt, dům i kancelář, montáž + rozvoz zakoupeného nábytku, atd...

Kontaktní osoba

Jitka Hrazdilová - Majitel

Mobil: +420 725 187 656
Další firmy v oboru

Petr Fruhwirt

Zakázkovou výrobou nábytku se zabýváme již od r. 1990. Naší specializací jsou kuchyně na míru. Dále vyrábíme vestavěné skříně, obývací stěny, postele, stoly, kancelářský nábytek, nábytek pro školy a zdravotnická zařízení. Pracujeme s kvalitními materiály, výrobu realizujeme dle návrhu zákazníka, po dohodě návrh zhotovíme my. Součástí služeb je doprava, montáž a servis, okrajově i renovace nábytku.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

František Měsíc - STOLAŘSTVÍ

Zaměřujeme se na výrobu nábytku, dveří a vrat na zakázku. Dále vyrábíme kuchyně, ložnice, vybavení do jídelen a barů. Našim zákazníkům poskytujeme tvorbu návrhů a veškeré dodávky jsou včetně odborné montáže. Zaměřujeme se na Olomoucký kraj.