• Detail firmy

Jitka CORLIOVÁ

Základní popis

Kamenny obchod se širokou nabídkou zboží z alternativni a esoterické oblasti. Využijte Výklad karet Jitka Corliová a naší psychotroničku Zoju Hricovou

Adresa

Na hroudě 1034/61
100 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44352107

Výrobky, činnosti

Výklad karet Jitka Corliová

Výklad karet trvá 1 hod a stojí 700,- kč a hledaji se v něm východiska ze svízelných situací nejen v partnerskych vztazích, ale i ve zdraví, v práci nebo podnikání, nahledneme do vaši finanční situace a pomocí karet dohledáme nejschůdněj. řešení.

Kontaktní údaje

E-mail: Corliovaj@seznam.cz
WWW: www.esoterie.cz

Kontaktní osoba

Jitka Corliova - Majitel

Mobil: +420 733 689 136
E-mail: Corliovaj@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.