• Detail firmy

JITKA ČOČKOVÁ

Základní popis

Oceňování, znalci oceňování - cenné papíry - podniky a jeho části

Adresa

Ke kurtům 375/19
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71071911

Výrobky, činnosti

Oceňování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 827 604
E-mail: jitka.cockova@znalci-praha.cz
WWW: www.znalci-praha.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jitka Čočková - Majitel

Telefon: +420 723 203 531
Další firmy v oboru

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

SVÚOM s.r.o.

Zaměřujeme se na povrchové úpravy, protikorozní ochranu, výzkum a poradenství v oblasti koroze a protikorozní ochrany, akreditované zkušebny, expertizní a soudně znaleckou činnost, korozní zkoušky, materiálové analýzy, inspekci povrchových úprav nebo měření znečištění a klimatické zkoušky. Navazujeme na činnost Státního výzkumného ústavu ochrany materiálu (SVÚOM).

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.