• Detail firmy

Jitka Blahová

Základní popis

Kouzlo pohlazení je nově otevřený masážní salón v Prostějově, kde se o Vás s radostí postará příjemný, certifikovaný a zkušený personál a kde budete moci nabrat novou energii.

Adresa

Čelčice 89
798 23 Čelčice

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64491510
Rok založení:  1996
  • Služby

Výrobky, činnosti

Klasické masáže

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 961 515
E-mail: kouzlopohlazeni@email.cz
WWW: www.kouzlo-pohlazeni.cz

Kontaktní osoba

Jitka Blahová

Další firmy v oboru

EKOVUK MEDI, s.r.o.

Dodáváme přístroje pro lymfatickou masáž zn. Pneuven pro domácí i komerční použití. Jsme výrobcem a zajišťujeme i následný prodej, zaškolení do obsluhy a servis. Přístroje najdou své uplatnění zejména ve zdravotnictví, wellness a kosmetice.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Poskytujeme služby v oblasti masáží, kosmetiky, vizážistiky, psychoterapie a výživy. U nás máte možnost získat mladší vzhled a krásu, poradíme Vám jak se líčit, jak oblékat a jak pečovat o své tělo, aby Vaše postava nejevila známky stárnutí. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich www stránkách. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Iva Nedelková

Poskytujeme služby v oblasti masáží a péče o tělo. Nabízíme masáže klasické, rekondiční, regenerační a sportovní masáže, specializujeme se na masáže pro odblokování těla a odstranění bolesti. Máme dlouholetou praxi a zkušenosti. Studio sídlí ve Vestci nedaleko Prahy.