• Detail firmy

JITAMI s.r.o.

Základní popis

Provádíme úklid administrativních a průmyslových objektů, škol či venkovních a halových prostor.

Adresa

V Ouzkém 199
252 41 Dolní Břežany

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  03964108

Výrobky, činnosti

Úklid administrativních a průmyslových objektů

Kontaktní údaje

E-mail: info@jitami.cz
WWW: www.jitami.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bílek - Jednatel

Mobil: +420 736 607 352

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

STS Uhlířské Janovice, s.r.o.

Zaměřujeme se na strojírenskou výrobu a veškeré strojírenské operace. Zajišťujeme CNC dělení materiálu, tvarové řezání plechů, CNC obrábění, lisování, ohýbání trubek, svařování a také povrchové úpravy lakování a tryskání. Rovněž se věnujeme prodeji pneumatik pro osobní i dodávková vozidla. Poskytujeme služby pneuservisu, plnění a čištění klimatizace a provádění ochrany pneumatik proti průrazu.

REMS Česká republika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem strojů či nástrojů pro opracování trubek. Nabízíme dutinky a oka, kotoučové i šavlové pily, ohýbačky trubek, odhrotovače, pilové listy, akumulátorové vrtací šroubováky, odstředivé čerpadla a další. Zaměřujeme se na prodej nářadí k čištění kanálů a prodej strojů pro svařování plastových trubek.

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.