• Detail firmy

Jirout reklamy s.r.o

Základní popis

Reklamní agentura s vlastní výrobou, reklamní a grafické studio. Nabízíme velkoplošný digitální tisk, celopolepy a polepy vozidel a MHD. Vyrobíme a namontuje cedule, bannery, plachty s potiskem, výlohy, prodejny.

Adresa

Průmyslová 495
533 01 Černá za Bory

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27552632

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

- s vlastní výrobou, reklamní a grafické studio. Nabízíme velkoplošný digitální tisk, celopolepy a polepy vozidel a MHD.

Kontaktní údaje

E-mail: obchod@jirout.com
WWW: www.jirout.com

Kontaktní osoba

Matrin Jirout

Mobil: +420 776 305 060

IVA PILAŘOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.