• Detail firmy

JIROUSEK

Základní popis

Soukromá osoba s 12.letou praxí ve stavebnictví, nabízí své služby jako Rekonstrukce bytů, domů, koupelny, fasády, dlažba zámková, sádrokartony, atd. volejte 739375408 jistota nejniší ceny zaručena.

Adresa

Mlýnská 89
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  78121325

Kontaktní údaje

E-mail: JIROUSEK.cz@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Jirousek

Telefon: 739 375 408
E-mail: JIROUSEK.cz@seznam.cz
Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.