• Detail firmy

JIROMA s.r.o.

Základní popis

přesné obrábění kovů na CNC strojích - frézování - soustružení - přesné vrtání - obrábění slitin hliníku , mosazi , plastu - mědi - přesné broušení

Adresa

Dvořákova 328
563 01 Lanškroun

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27526224

Výrobky, činnosti

přesné obrábění kovů na CNC strojích

frézování - soustružení - přesné vrtání - obrábění slitin hliníku , mosazi , plastu - mědi - přesné broušení

Kontaktní údaje

E-mail: jiroma@atlas.cz
WWW: www.jiroma.eu

Kontaktní osoba

Jiří Holub - Jednatel

Mobil: +420 606 879 078

Robert Chládek - Jednatel

Mobil: +420 773 646 923

Martin Jílek - Jednatel

Mobil: +420 736 171 133
Další firmy v oboru

KVINTAS s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou ocelových přírub. Příruby vyrábíme také dle dodané dokumentace nebo opracováváme zákazníkem dodaných polotovarů. Vše o naší výrobě a službách naleznete na našich internetových stránkách.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.

KYTOS, s.r.o.

Naše společnost se zabývá kovoobráběním, dělením materiálu plazmou a vodním paprskem, svařováním na svařovacích robotech a nově i obráběním na horizontálních frézách. Zajistíme Vám komplexní výkresové dokumentace. Veškeré potřebné informace zjistíte na našich webových stránkách. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat nebo nás navštivte. Budeme se těšit.