• Detail firmy

Jirků A-Z s.r.o.

Základní popis

Provádíme vývoj, výrobu, prodej, instalace, montáž a servis: zabezpečovací, kancelářská, výpočetní, telekomunikační technika, průmyslová elektronika, metalické a optické sítě, bezdemontážní vibrodiagnostika a ustavování strojů. Projekty slaboproud.

Adresa

Průmyslová 3342
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26428695

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

E-mail: info@jaz.cz
WWW: www.jaz.cz

Kontaktní osoba

František Jirků - Jednatel

Telefon: +420 312 273 008
Telefon: +420 603 523 020
Další firmy v oboru

NES-elektro s.r.o.

Zabýváme se instalací zabezpečovacích zařízení. Realizujeme montáže kamerových systémů, televizních rozvodů, slaboproudých rozvodů. Zajišťujeme revize, elektroinstalace.

Roman Pergler

Specializujeme se na slaboproudé instalace. Zabýváme se výstavbou a opravou televizních antén. Nabízíme zabezpečení pro rodinné domy, komerční prostory a další objekty, pro které poskytujeme kamerové systémy, domovní telefony, videotelefony a systémy kontroly vstupu pro přesnou kontrolu vstupu a vjezdu do objektu.

COMPUS

Specializujeme se na nadzemní bazény a dodávku kompletního příslušenství k bazénům. Zajišťujeme servis výpočetní techniky a poskytujeme bezdrátové internetové připojení. Nabízíme stolní a karetní hry, spotřební elektroniku, kancelářskou techniku, prezentační techniku či pokladní systémy. Pro více informací navštivte naše webové stránky.