• Detail firmy

JIRKA a spol., s.r.o.

Základní popis

Výroba a prodej měřidel a měřicích přístrojů.

Adresa

Zbečník 354 (Areál ČKD)
549 31 Hronov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25924109

Výrobky, činnosti

Měřící technika a CNC stroje.

Výroba digitálních odměřování polohy,zápustkové výkovky,výroba nástrojů, obrábění,výroba digitálních indikací, magnetických snímačů.

Kontaktní osoba

Radek Ing. Jirka - Jednatel

Telefon: 491 481 062
Mobil: 736 769 015
E-mail: meridla@jirkaspol.cz
WWW: www.jirkaspol.cz
Další firmy v oboru

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.