• Detail firmy

Jiřina Zupková

Základní popis

Nabízím zprostředkování hypoték za velmi výhodných podmínek. Je jich celá škála a pro každého, kdo nemá záznam v registru. Refinancujeme za minimální administrativy jiné nevýhodné hypotéky. Nadstandartní poradenství a individuální přístup.

Adresa

Husova 41
362 25 Nová Role

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64849091

Výrobky, činnosti

Nabídka služeb v oblasti stavebního spoření,

hypoték a souvisejících produktů.

Kontaktní údaje

E-mail: j.zupkova@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Zupková - Majitel

Mobil: +420 602 475 058
E-mail: j.zupkova@seznam.cz
Další firmy v oboru

RUBKOVÁ ŠÁRKA Ing. arch.

Nabízím profesionální překlady anglických textů, tlumočení angličtiny, jazykové korektury textů, jazykové lokalizace, externí konzultace pro fondy EU a také externí konzultace pro zahraniční firmy.

KSQ, spol. s r.o.

Kalibrační laboratoř firmy KSQ spol. s r.o. je akreditovaná podle ČSN EN ISO/IEC 17025:2005. Rozsah akreditace je uvedený v osvědčení o akreditaci č. 185/2015, vydaném ČIA o.p.s. Seznam měřidel, je možné vyhledat podle druhů v příloze osvědčení č. 185/2015 nebo v seznamu měřidel. Společnost byla vyhodnocena z hlediska ekonomické kondice. Za rok 2014 získala hodnocení A.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.