• Detail firmy

Jiřina Váňová

Základní popis

Výroba a prodej designového skla. Prodáváme obkladové sklo, kuchyňské skleněné desky, koupelnové stěny a zrcadla, celoskleněné obklady a na přání vám navrhneme skleněný design vašeho interieru. Provedeme pro vás řešení od návrhu po realizaci.

Adresa

Hrob-Verneřice 189
417 04 Hrob

Okres: Teplice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72723416

Výrobky, činnosti

Designové sklo

Kontaktní údaje

E-mail: vanova@arttech-design.cz
WWW: www.arttech-design.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Váňová - Majitel

Mobil: +420 777 041 786
Další firmy v oboru

Keramická dílna Jana Dušková

Zabýváme ruční výrobou keramických výrobků a dekorací. Provozujeme e-shop andelske-svetlo.cz s širokou nabídkou keramických andělů, svícnů, květináčů, dekorací a dalších produktů z mrazuvzdorného šamotu pro použití i doma i ve venkovních prostorách.

Skloservis STEGATO s.r.o.

Hlavním předmětem naší činností jsou sklenářské práce. Zabýváme se výrobou a prodejem izolačních dvojskel a bezpečnostních skel. Dále dodáváme skla kalená, technická, žáruvzdorná či drátoskla. Pro kompletní nabídku nás kontaktujte.

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.