• Detail firmy

Jiřina Řeháková

Základní popis

Zabýváme se výrobou textilního zboží a zprostředkováním obchodu.

Adresa

Svatojánská 154
251 62 Louňovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  43946011
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba z textilu

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 148 494
E-mail: maedfashion@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Řeháková - Majitel

Další firmy v oboru

Bo - Ma Trading Int. s.r.o.

Specializujeme se na dovoz a distribuci bytového a dárkového zboží. Nabízíme bytový textil, kuchyňský textil, koupelnový textil, koberečky, přehozy na postel, sedací vaky, polštáře, rohožky, plyšové hračky a mnoho dalšího.

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.