• Detail firmy

Jiřina Macková

Základní popis

dovolte nám předložit naši nabídku na komplexní úklid administrativních budov, školských, zdravotnických, sportovních či kulturních zařízení a nákupních center dle Vašich požadavků.

Adresa

U Parku 691
512 51 Lomnice nad Popelkou

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73659576
Rok založení:  2004
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Pravidelný denní úklid

vytírání chodeb včetně schodišť,vysávání koberců,vynášení odpadkových košů,mytí nábytku,stolů a kancelářské techniky,mytí kuchyňských linek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 126 823
E-mail: info@perfectuklid.cz
WWW: www.perfectuklid.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Macková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PRÁDELNA BRNO

Činnost naší společnosti je zaměřena na praní a mandlování prádla, jak pro domácnosti, tak i pro hotely, penziony, ubytovny, restaurace či mateřské školy. Zajišťujeme rovněž žehlení košil. Provádíme chemické čištění oděvů (i kožených a kožešinových), čištění peří, péřových bund a spacáků. V neposlední řadě se zabýváme šitím péřových výrobků.

František Sůva

Zabýváme se komplexními službami v oblasti úklidu domácností a komerčních prostor. Zajišťujeme rovněž úklidy pro SVJ. Nabízíme pronájem strojů na čištění koberců. Poskytujeme rovněž poradenství v přestupkovém řízení. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.