• Detail firmy

Jiřina Kubáčková

Základní popis

Nabízíme kancelářské potřeby a papírnictví. Prodáváme xerografický , vybavení kancelářského stolu, školní potřeby, tiskopisy, obálky, kalendáře, pohlednice, omalovánky, pexesa, složky, psací potřeby a další kancelářský materiál.

Adresa

Kaštanová 494/5
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87446502
DIČ:  CZ6651091788

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby

- prodáváme xerografický a tabelační papír, školní potřeby, tiskopisy, obálky, složky, psací potřeby a další kancelářský materiál

Kontaktní údaje

E-mail: Martin.Kubacek@seznam.cz
WWW: www.expresshop.eu

Kontaktní osoba

Martin Kubáček

Mobil: +420 773 690 633
E-mail: Martin.Kubacek@seznam.cz

Jiřina Kubáčková - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.

FEROPLAST spol. s r.o.

Naše společnost se již několik let věnuje výrobě drátěných programů. Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme firemní a propagační stojany, prodejní regály a jiných reklamní prvky. Dále se věnujeme výrobě košů, háků, polic, vozíků a dalších. Výrobky dodáváme vč. koleček, samolepek a cenových lišt. Zajišťujeme vše pro vybavení obchodů, skladů, obchodních sítí a řetězců.