• Detail firmy

Jiřina HAMPLOVÁ

Základní popis

Penziony, ubytování v soukromí - 2 + 1 lůžkové pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, WC, minibarem, bezpečnostní schránkou, koupelnou a kuchyní

Adresa

Pod Havránkou 11/88
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18907962

Výrobky, činnosti

Penzion

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 540 746
Mobil: +420 604 266 910
Fax: +420 233 540 746
E-mail: pension.tosca@centrum.cz
WWW: pension-tosca.webpark.cz

Kontaktní osoba

Jiřina Hamplová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

SVORNOST spol. s r.o.

Nabízíme ubytování v ***hotelu v Praze. K dispozici máme 19 pokojů s koupelnou a TV, Wi-Fi, uzavřené parkovištěm, restaurací či sálem pro 50 osob. Pořádáme různé společenské akce.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.