• Detail firmy

Jiří Zoul

Základní popis

Firma vznikla v roce 1994a od počátku nabízíme vše pro domácí mazlíčky.Zabýváme se akvaristikou a prodejem akvarijních ryb,teraristikou,prodejem krmiv,chovatelských potřeb.Od ledna roku 2011 provozujeme internetový obchod na adrese www.zoo-krmiva.cz

Adresa

Dukelská 450
441 01 Podbořany

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47787716
DIČ:  CZ6702100537

Výrobky, činnosti

Akvaristika

Kontaktní údaje

E-mail: zoul@atlas.cz
WWW: www.zoo-krmiva.cz

Kontaktní osoba

Jiří Zoul - Majitel

Telefon: +420 777 575 760
E-mail: zoul@atlas.cz
Další firmy v oboru

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

KOVOBEL, výrobní družstvo

Zabýváme se strojírenskou výrobou. Naší specializací jsou skládací skladovací kontejnery a technologická zařízení pro chov drůbeže, ke kterým dodáváme i kompletní příslušenství. Dodáváme voliérové systémy, dopravníky trusu, zásobníky krmiva, snášková hnízda, dopravníky krmiva, dopravníky vajec a mnoho dalšího.

„LIWDAR Okna Inwentarskie”

Jsme přímý výrobce plastových oken hospodářských zvířat. Okna jsou vyráběny na německém DIMEX profil systému SPECIÁL (profil tříkomorový) Double Glass Composite 4/6/4, v každém rozměru a barvy!