• Detail firmy

Jiří Zeman

Základní popis

Společnost se specializuje na lití samoivelačních hmot, realizace litých podlah včetně izolací. Sanace podlah, sanace vlhkého zdiva, frézování a broušení podlah.

Adresa

Československé armády 614/21
743 01 Bílovec

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68948603
DIČ:  CZ7705125241
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- pokládku izolací, sanace vlhkého zdiva metodou chemického podřezu, lité podlahy.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 177 117
E-mail: info@litepodlahyzeman.cz
WWW: www.litepodlahyzeman.cz

Kontaktní osoba

Jiří Zeman - Majitel

Další firmy v oboru

VSS s.r.o.

Zabýváme se prodejem plastů a plastových polotovarů (desky a tyče) - polyamid, silon, plexisklo, polykarbonát - komůrkový i plný včetně trapézových a vlnitých profilů, teflon, polytan, vulkolan, elastomer, PE, PP, PVC (duroplast), kartit, textit, sklotextit. Dále prodáváme pryž v rolích i deskách, hadice a další. Provádíme také dělení materiálů na požadované rozměry dle požadavků zákazníků.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.