• Detail firmy

Jiří Zeman

Základní popis

Společnost nabízí montáž a zhotovení samonosných posuvných bran, křídlových bran, vstupních branek. Zhotovení dle požadavků zákazníka, např. automatický pohon, doplňky či povrchová úprava nebo rozměr.

Adresa

Dobratice 298
739 51 Dobratice

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87759471
Rok založení:  2011
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby + produkty

- nabizí montáž a zhotovení samonosných posuvných bran, křídlových bran, vstupních branek, atd...

Kontaktní údaje

E-mail: zemanjiri@centrum.cz
WWW: www.branyzeman.cz

Kontaktní osoba

Jiří Zeman - Majitel

Mobil: +420 731 067 178
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

ALWIN START s.r.o.

Výroba hliníkových oken, dveří, fasád a zimních zahrad. Zpracováváme projektové i dílenské dokumentace, statické posudky. Nabízíme kompletní servis a revize.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.