• Detail firmy

Jiří Zapadlo

Základní popis

Jsme zaměřeni na péči o stromy a keře ve městech, zástavbách, zahradách a parcích. Provádíme údržbu zeleně a zahrad, ořezy vzrostlých stromů, řez ovocných stromů, kácení v zástavbě a stísněných podmínkách - tzv. rizikové kácení.

Adresa

Kpt: Rubena 381
667 01 Židlochovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88276023
  • Služby

Výrobky, činnosti

Ptačí budky

Vyrábíme ptačí budky různých typů a velikostí - budky pro menší (sýkorky), střední (špačci) i velké ptáky (holubi, sovy), budky pro netopýry apod.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.zapadlo@post.cz
WWW: www.peceostromy.net

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Zapadlo - Majitel

Telefon: 776 338 480
E-mail: jiri.zapadlo@post.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Věra Ondráčková

Úklidové služby s garancí kvality poskytujeme v Brně a okolí. Zajistíme úklid domácností, kanceláří, úklid po malířích. Uklidíme obchodní domy, hromadné dopravních prostředky, administrativní budovy včetně výrobních a logistických areálů a budeme udržovat zelené plochy jako je trávní nebo dřeviny. Neztrácejte čas s úklidem a přenechte ho nám. Kontaktujte nás s Vašimi požadavky.

Ing. Alena Suchardová - projektování zahrad a parků

Zajišťujeme návrhy, realizace a poradenství v oblasti zahradnictví, koupacích i okrasných jezírek. Provádíme údržbu zeleně, rekultivaci a revitalizaci.

Ing. František Keberle - Zahradní úpravy

Specializujeme se na kompletní realizace zahrad. Provádíme sadové i parkové úpravy, údržbu zeleně, výsadbu keřů či kácení a řezání stromů.