• Detail firmy

Jiří Zahrádka

Základní popis

Zabýváme se přestavbou a výstavbou bytů či rodinných domů. Specializujeme se na montáže sádrokartonů či plastových oken. Provádíme štuky.

Adresa

Krátká 987/18
410 02 Lovosice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87092450
DIČ:  CZ87092450

Výrobky, činnosti

Zabýváme se přestavbou a výstavbou

bytů či rodinných domů. Specializujeme se na montáže sádrokartonů či plastových oken. Provádíme štuky.

Kontaktní osoba

Jiří Zahrádka - Majitel

Mobil: 731 484 873
E-mail: jirka.zahry@seznam.cz
Další firmy v oboru

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Karel Doubek

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrábíme schodiště, interiérové dveře, obložky, kuchyňské linky, vestavěné skříně a další nábytek. Pracujeme především s masivním dřevem, ale používáme i lamino a jiné materiály. Povrchové úpravy provádíme dle přání zákazníka. Vyrábíme i atypický nábytek. Neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme 100% kvalitu a spokojenost.