• Detail firmy

Jiří Záděra

Základní popis

Zajištění tepelných, chladírenských a akustických izolací. Specializace na vzduchotechniku, parovody, kotelny a nádrže.

Adresa

Za humny 292
664 46 Prštice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66583691

Výrobky, činnosti

Výroba tepelných izolací:

Kontaktní údaje

E-mail: zadera.jiri@seznam.cz
WWW: www.sweb.cz/zadera.jir...

Kontaktní osoba

Jiří Záděra - Majitel

Mobil: 603 537 848
Další firmy v oboru

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.

ECONO-HEAT CZ, s.r.o.

Zajišťujeme dodávky a instalace elektrických topných panelů Econoheat, vyrobených v Jižní Africe. Výhodou elektrických topných panelů je jednoduchá instalace a nízké provozní náklady, jsou levnější než ústřední topení. Zaberou málo místa, jsou bezpečné pro děti a zvířata, vyrobeny jsou z nehořlavého vlákninového materiálu s laminovanou sítí proudových kabelů mezi dvěma panelovými polovinami.