• Detail firmy

Jiří Weinreb - IZOLIT

Základní popis

Provádíme kompletní dodávky betonových podlah - do průmyslových i občanských staveb, hal, rodinných domků, půdních vestaveb. Nabízíme lehčené betony, pokládku tepelných a zvukových izolací. Čerpáme beton do výšky 120 m.

Adresa

Kaliště 2338
370 06 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  65042239

Výrobky, činnosti

Provádíme kompletní dodávky betonových podlah

Kontaktní údaje

E-mail: betonovepodlahy@seznam.cz
WWW: www.betonovepodlahy.com

Kontaktní osoba

Jiří Weinreb - Majitel

Mobil: 602 442 566

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTERAKUSTIK, spol. s r.o.

Zabýváme se realizací vnitřních stavebních konstrukcí suché výstavby - sádrokartony, podhledy, akustická a protihluková opatření staveb, zajištění požární bezpečnosti staveb. Dodáváme stavební výplně, obklady konstrukcí aj.

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

STAVBY NÁPRAVNÍK

Činnost naší firmy je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce domů, bytů, bytových jader a koupelen. Provádíme zednické, obkladačské, sádrokartonářské, elektroinstalační, instalatérské, tesařské a pokrývačské práce. Realizujeme zateplování a renovace fasád, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře - interiérové i exteriérové. Fotogalerii naleznete na našich webových stránkách.