• Detail firmy

Jiří Vyskočil

Základní popis

Stavební firma se specializuje na lité anhydritové potěry, epoxidové lité podlahy a provádíme technický dozor investora. Firma realizuje novostavby, rekonstrukce staveb.

Adresa

Přírodní 736/16
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49344757

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Stavební firma se specializuje na lité anhydritové potěry, epoxidové lité podlahy a provádíme technický dozor investora. Firma realizuje novostavby...

Kontaktní údaje

E-mail: jv.stav@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vyskočil - Jednatel

Mobil: 602 319 325

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.