• Detail firmy

Jiří Vymazal

Základní popis

Firma se zabývá zakázkovou výrobou nábytku na míru, dle představ a potřeb zákazníka vyrobí nábytek z masivu, přírodní dýhy i lamina, např. kuchyně, ložnice, obývací pokoje, dveře, obložkové zárubně, vestavěné skříně a jiné atypické výrobky.

Adresa

Veřovice 91
742 73 Veřovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67708684
Rok založení:  1998
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- kuchyňské linky (včetně spotřebičů), ložnice, obývací stěny, dveře a obložkové zárubně z masivu, vestavěné skříně, jiné atypické výrobky, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 820 925
E-mail: info@kuchyne-vymazal.cz
WWW: www.stolarna-vymazal.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vymazal - Majitel

Mobil: +420 776 239 353
E-mail: vym-jiri@seznam.cz
Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.