• Detail firmy

Jiří Vondráček

Základní popis

Nabízíme reklamní a marketingové služby, zajištění promo aktivit, pronájem skákacího hradu, veškeré grafické práce, signmaking a další.

Adresa

Hilarova 2424/1
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61516121
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reklama a marketing

Nabízíme reklamní a marketingové služby, zajištění promo aktivit, pronájem skákacího hradu, veškeré grafické práce, signmaking a další.

Kontaktní údaje

E-mail: info@exante.cz
WWW: www.exante.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vondráček - Majitel

Mobil: +420 608 255 142
Další firmy v oboru

MKR GROUP - eu, s.r.o.

Společnost provozuje unikátní projekt Mobilbar. Jedná se o jedinečné luxusní mobilní zázemí pro váš EVENT, VIP, ROADSHOW, PROMOTION, PARTY, FIREMNÍ VEČÍREK, SVATBU atd. Díky své konstrukci a technologii je využitelný po celý rok a v jakémkoli počasí.

INTermediary s.r.o.

Specializujeme se na návrhy, výrobu a realizace výstavních expozic a interiérů na klíč. Výstavní expozice realizujeme na území ČR, ale i v Evropě. Používáme pro výrobu skladební systémy Octanorm, Subtil a Inesel.

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.