• Detail firmy

Jiří Vodica

Základní popis

Instalujeme auto hifi komponenty a provádíme ozvučení vozidel. Nabízíme mechanické a elektronické zabezpečení vozidel. Instalujeme navigace do auta a prodáváme autodoplňky.

Adresa

Podvesná VII 2034
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60558776
DIČ:  CZ7210254161
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Auto hifi komponenty a ozvučení vozidel.

Dodáváme a instalujeme auto hifi komponenty. Zajistíme montáž ozvučení do Vašeho vozu. Nabízíme řadu multimediálních autodoplňků pro ozvučení vozidel.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 269 216
E-mail: jvcar@jvcar.cz
WWW: www.jvcar.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vodica - Majitel

Další firmy v oboru

RETON, spol. s r. o.

Prodej a opravy průmyslových LCD monitorů a obrazovek pro průmyslové aplikace, obráběcí stroje a bankomaty. Výroba a prodej ručně foukaného skla. Prodej lisovaného skla. Pískování skla a keramiky - logotypy, nápisy. Vlastní grafické studio.

SLOMAK spol. s r.o.

Naše firma se zabývá opravami a prodejem autoagregátů. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na nákladní vozidla Liaz, Tatra, Avia, Karosa, Mailer. Opravujeme přímočaré hydromotory, pístnice na zemědělské a stavební stroje, bagry, nakladače; hydraulické zvedáky na všechny typy sklápěcích nákladních automobilů. Sháníte díl k Vašemu nákladnímu autu? Už nemusíte! Obraťte se na na nás, rádi Vám pomůžeme.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.