• Detail firmy

Jiří Vlček

Základní popis

Společnost poskytuje veškeré geodetické práce rychle, levně a kvalitně, geometrické plány, rozdělování pozemků, vytyčování hranic pozemků, zaměřování inženýrských sítí a přípojek, podklady pro projekty, smlouvy k nemovitostem, poradenství, atd...

Adresa

Malé náměstí 122
337 01 Rokycany (Střed)

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87064511
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- geometrické plány na vyznačení staveb ke kolaudaci a hypotéce, rozdělování pozemků, vytyčování hranic pozemků, podklady pro projekty a další (...)

Kontaktní údaje

Mobil: +420 723 436 170
E-mail: info@profigeorokycany.cz
WWW: www.profigeorokycany.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vlček - Majitel

Mobil: +420 731 446 487
E-mail: info@profigeorokycany.cz
Další firmy v oboru

MANAG & C, spol.s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti vedení učetnictví, mzdové agendy a personalistiky. Zajišťujeme také bezpečnostní služby. Dále se zabýváme výukou jazyků - nabízíme kurzy německého, anglického a ruského jazyka. Součástí služeb je pronájem učeben a správa nemovitostí v Mariánských Lázních. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy.

KREIS inženýring s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je inženýrská činnost. Zajišťujeme projekty rodinných domů včetně stavebních povolení, především ale navrhujeme, zpracováváme a realizujeme domovní i průmyslové elektroinstalace či průmyslové automatizace. Součástí poskytovaných služeb je rovněž zpracování software a systémů jakosti ISO.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.