• Detail firmy

Jiří Vlček

Základní popis

Zabýváme se kompletní dodávkou veškerých instalatérských, topenářských a plynařských prací. Montujeme tepelná čerpadla a solární systémy.

Adresa

Horní Vršava VI 5524
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18550932
DIČ:  CZ6509111664

Výrobky, činnosti

Instalatérství, topenářství, plynařství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 722 037
E-mail: topeni.vlcek@volny.cz
WWW: www.topeni-vlcek.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vlček - Majitel

Další firmy v oboru

BOHUMÍR ZELENKA

Nabízíme prodej a montáž vzduchotechniky a klimatizací pro bytové i nebytové prostory. Provádíme montáž chladicích zařízení, potrubních rozvodů, klimatizačních jednotek, otopných těles, tepelné a hlukové izolace a mnoho dalšího. Dodáváme bazénové jednotky, vzduchotechniku na míru, vzduchotechnické elementy. Realizujeme revize klimatizačních zařízení.

Petr Dobiáš HURT - výroba ohřívačů

Jsme výrobcem zásobníků a ohřívačů vody - bojlerů, stojatých i ležatých akumulačních nádrží, elektrických akumulačních ohřívačů vody včetně kombinací. Jsme schopni vyrobit akumulační nádrž i zásobník vody na zakázku dle projektu a potřeb zákazníka. Výrobou pokrýváme celou oblast České republiky.

CZ Teplo s.r.o.

Zabýváme se realizacemi a rekonstrukcemi topných systémů a tepelných zdrojů. Kompletně realizujeme kotelny a zajišťujeme montáže ústředního topení. Vyrábíme výměníkové stanice, směšovací stanice, potrubní rozvody, tepelná čerpadla a příslušenství.