• Detail firmy

Jiří Viták

Základní popis

Nabízíme rekonstrukcí objektů a renovace historických budov. Provádíme zdění, omítání, štukatérské práce, lití podlah a další stavebně řemeslné práce.

Adresa

Nad Lomnicí 1102
388 01 Blatná

Okres: Strakonice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76274055

Kontaktní osoba

Jiří Viták - Majitel

Mobil: +420 728 903 487
E-mail: tatak@blatna.net
WWW: www.zednici.blatna.net
Další firmy v oboru

RF servis pro stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na realizaci fasádního lešení včetně montáže a dopravy lešení. Nabízíme pronájem i montáž pojízdného lešení a schodišťových věží. V oblasti bednění montujeme nejlepší bednění typu LOGIK 50. Provádíme zemní práce, terénní úpravy v okolí rodinných domů a komerčních objektů, zámkovou dlažbu, odvoz suti a odpadů, kompletní přípravy podloží pod zámkové dlažby, asfalty, betony, gabiony.

CELET s.r.o.

Vyrábíme a stavíme nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 pro dřevostavby. Nabízíme služby architekta a projektanta.

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.