• Detail firmy

Jiří Vincenec

Základní popis

Provádím elektro práce, vodoinstaterské práce, sádrokartony, obklady,zednické práce,pokládka podlah,vzduchotechniku, rekonstrukce bytových jader,montáž nábytku a malování.Všechny uvedené práce provádím sám.Specializace na přípravné práce pro kuchyně.

Adresa

Lomnička 163
666 01 Tišnov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71986537

Výrobky, činnosti

Vodoinstaterské práce

Kontaktní údaje

E-mail: info@tiskbrno.cz
WWW: www.remeslabrno.eu

Kontaktní osoba

Jiří Vincenec - Majitel

Telefon: 603 521 403
E-mail: info@tiskbrno.cz
Další firmy v oboru

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.