• Detail firmy

Jiří Vendolský

Základní popis

Společnost provozuje svářečské kurzy, školení, rekvalifikace, školení, kurzy a semináře, svařovací technika, materiál - prodej, servis, povrvhové úpravy kovů.

Adresa

Lazy III 3838/2
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18171443
DIČ:  CZ5409140033
Rok založení:  1991
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- povrchové úpravy, koroze, otryskávání, svářečské práce, svařovací technika, materiál - prodej, servis, plynárny, plyn - dodávka, výměna, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 663 517
E-mail: ivendolsky@volny.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vendolský - Majitel

Další firmy v oboru

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

REMO CZ Tlumačov, s.r.o.

Zajišťujeme výrobu a dodávku jeřábů a zdvihacích zařízení. Specializujeme se na jejich výrobu, montáž, záruční i pozáruční servis, opravy a další. V nabídce máme mostové, sloupové, portálové a další jeřáby. Dodáváme kladkostroje a komponenty ke zdvihacím zařízením. Provádíme inspekce, revizní zkoušky nebo školení jeřábníků a vazačů.

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.