• Detail firmy

Jiří Vašina

Základní popis

Nabízím stěhování bytů domů i celých firem, vyklízení nepotřebného vybavení i celé pozůstalosti a nákladní autodopravu lož. pl. 4,15x2x2m nos.1,5t, 8 euplt Cena - Stěhování, vyklízení 150 - 250kč/h - Doprava do 150km - 12kč/km nad 300 km - 11kč/km

Adresa

Novosady 188
751 14 Dřevohostice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74125460
DIČ:  CZ9011236080

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Nabídka autodopravy, stěhovacích a vyklízecích služeb vozem Ford Transit.

Kontaktní údaje

E-mail: Vasinaj@seznam.cz
WWW: stehovani-vasina.ic.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vašina - Majitel

Mobil: +420 731 236 568
E-mail: Vasinaj@seznam.cz
Další firmy v oboru

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Pavel Jetmar

Nabízíme kompletní dopravní služby pro soukromé osoby, hotely, firmy i cestovní kanceláře. Zajišťujeme přepravu luxusními vozy. Dopravíme Vás na jakékoliv místo v České republice a Evropě. Zabezpečujeme přepravu na letiště, společenské akce, i expresní balíkovou přepravu. Naše vozy jsou klimatizovány a pravidelně servisovány.

FM SERVIS TRUTNOV, s.r.o.

Nabízíme komplexní stěhovací služby jako je stěhování bytů, firem, kanceláří, trezorů a dalších objektů. Zajišťujeme kompletní hygienu objektů jako jsou pravidelné denní úklidy, generální úklidy nebo úklidy po provedení stavebních či malířských prací, včetně prodeje úklidové techniky. Také se zabýváme osobní dopravou a přepravou majetku. Malujeme interiéry v různých objektech.