• Detail firmy

Jiří Valer

Základní popis

Realizujeme kompletní rekonstrukce panelových bytů, rekonstrukce bytových jader, koupelny na klíč a pokládku keramických obkladů a dlažeb jak ve standardu, tak i v luxusním provedení. Vypracujeme návrh dispozice bytu zdarma.

Adresa

Vrchlického 677/82
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87147033

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: info@rekomax.cz
WWW: www.rekomax.cz

Kontaktní osoba

Jiří Valer - Majitel

Telefon: +420 774 333 578
E-mail: info@rekomax.cz
Další firmy v oboru

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.