• Detail firmy

Jiří Valer

Základní popis

Realizujeme kompletní rekonstrukce panelových bytů, rekonstrukce bytových jader, koupelny na klíč a pokládku keramických obkladů a dlažeb jak ve standardu, tak i v luxusním provedení. Vypracujeme návrh dispozice bytu zdarma.

Adresa

Vrchlického 677/82
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87147033

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce

Kontaktní údaje

E-mail: info@rekomax.cz
WWW: www.rekomax.cz

Kontaktní osoba

Jiří Valer - Majitel

Telefon: +420 774 333 578
E-mail: info@rekomax.cz
Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Eko-Air.CZ s. r. o.

Zabezpečujeme dodávky a montáž rekuperace, vzduchotechniky a klimatizací. Realizujeme stavbu pasivních domů a jsme registrovaným dodavatelem v dotačním programu Nová zelená úsporám.

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.