• Detail firmy

Jiří Vachata

Základní popis

Výroba zakázkového nábytku, dveří, oken, schodů, pergol atd. Převážná část mé produkce je z masivního dřeva, dle přání vyrábím i z laminovaných nebo d

Adresa

Vranovice 51
262 42 Vranovice

Okres: Příbram
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45093571

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Výroba zakázkového nábytku, dveří, oken, schodů, pergol atd. Převážná část mé produkce je z masivního dřeva, dle přání vyrábím i z laminovaných nebo dýhovaných desek.Přijímám i zakázky na kompletní atypické kuchyňské linky, obývací stěny, ložnice.

Kontaktní údaje

WWW: www.vachata.cz

Kontaktní osoba

Jiří Vachata - Jednatel

Mobil: +420 731 579 677
E-mail: jiri.vachata@seznam.cz
Další firmy v oboru

ATYPICKÉ DŘEVĚNÉ OBALY - Ing. Pavel Hynek

Zajišťujeme prodej a výrobu dřevěných atypických palet a dřevěných obalů. Dodáváme i tepelně ošetřené dřevěné palety, jednorázové palety nebo palety prosté vratné. Nabízíme řezivo, piliny, ořezy, štípaná polena a mnoho dalšího.

Zakázkové truhlářství - PILA J.K., s.r.o.

Provozujeme zakázkové truhlářství - výroba nábytku na zakázku a stavební truhlářství. Zabýváme se pořezem a prodejem dřeva rámovou strojní pilou. Zajišťujeme kompletní dodávky střech. Pokrýváme oblast Středočeský kraj, Příbram, Benešov a Dobříš.

Star Pila Vavřineč

Provozujeme truhlářskou pilu. Věnujeme se hoblování a impregnaci dřeva. Dodáváme stavební řezivo do 10 m, impregnované i neimpregnované střešní latě, truhlářské řezivo, hraněné řezivo, pražce, boční prizmy, štípané palivové dřevo, balzové dřevo, odřezky v kůře, krajinky a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.