• Detail firmy

Jiří Urner

Základní popis

Maloobchod i velkoobchod - substráty a hnojiva Květinářství - pokojové rostliny - řezané květiny - vazby Zahradnictvívýroba a prodej.

Adresa

Branická 1658/257
140 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41733444
  • Služby

Výrobky, činnosti

Květiny.

Výroba a prodej květin a rostlin.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 544 287
E-mail: j.urner@seznam.cz
E-mail: jiri.urner@seznam.cz
WWW: www.i-zahrada.blog.cz

Kontaktní osoba

Jiří Urner - Majitel

Mobil: +420 739 007 773

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Martin Molnár

Zabýváme se velkoobchodním prodejem řezaných a hrnkových květin dovážených z Holandska. Zde nakupujeme na burze květiny z celého světa. Květiny po převozu ošetříme a uložíme do chladicích boxů se stálou teplotou, čímž je zajištěna jejich prvotřídní kvalita. Naši prodejnu naleznete ve Velkotržnici Lipence, v hale č. 27, kde si můžete vybrat z široké nabídky květin za bezkonkurenční ceny.

Ing. Klára Bízová

Náš květinový ateliér zajišťuje kompletní floristický servis. Vytváříme květinová aranžmá, dekorace a výzdoby nejen do soukromých, ale i do reprezentačních prostor, jako jsou kanceláře, recepce, hotely, restaurace apod. Dále nabízíme svatební aranžmá a slavnostní i smuteční květinové vazby na zakázku. Připravíme Vám kytici pro jakoukoliv příležitost dle Vašich přání. Neváhejte se na nás obrátit.

Renáta Jebavá

Naše květinářství se specializuje na kompletní svatební květinový servis. Nabízíme i různé sezónní dekorace (vánoční, velikonoční), vazby ze suchého přírodního materiálu, kytice dárkové - pro významná jubilea, promoce či svátky, také smuteční květiny, věnce a stuhy.