• Detail firmy

JIří Urlich

Základní popis

Nabídka stavebních prací, montáží sádrokartonů a pokládky obkladů a dlažeb. Rekonstrukce a kompletní realizace koupelen, fasád, omítek.

Adresa

V Hruštičkách 534
551 01 Jaroměř

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48618586
  • Služby

Výrobky, činnosti

monáže, pokládky a rekonstrukce

Nabídka stavebních prací, montáží sádrokartonů a pokládky obkladů a dlažeb. Rekonstrukce a kompletní realizace koupelen, fasád, omítek.

Kontaktní osoba

JIří Urlich - Majitel

Mobil: 731 186 093
Mobil: 773 641 957
E-mail: antea.leoni.j@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

T E V O X spol. s r.o.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti voda - topení - plyn. Zabýváme se rovněž stavební činností. Zajišťujeme montáže výměníkových a předávacích stanic, vzduchotechniky a chlazení. Zaměstnáváme odborně vyškolené pracovníky různých profesí, pro veškeré činnosti, které provádíme. Záruka na námi provedené práce je od 24 do 60 měsíců, po celou dobu zajišťujeme servis do 24 hod. od nahlášení závady.