• Detail firmy

Jiří Ulehla

Základní popis

Naše společnost je se zaměřením na provádění stavebních prací, dopravu, demolice a recyklace. Postupně se na základě zkušeností a odborných znalostí zaměřila na tyto typy prací:recyklace,autodoprava,kontejnerová doprava.

Adresa

Moravanská 87
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43395155
DIČ:  43395155

Výrobky, činnosti

Demolice a recyklace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 207 302
E-mail: doprava@ulehla-recydo.cz
WWW: www.ulehla-recydo.cz

Kontaktní osoba

Jakub Pavlíček

Mobil: +420 737 207 302

Zařazení v katalogu

Pobočky

RECYDO ULEHLA, s.r.o.
Moravanská 263/87
619 00 Brno - Přízřenice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

FINO-TRADE s.r.o.

Naše firma se dělí na dvě divize. Stavební divize staví v okolí Brna a po jižní Moravě všechny druhy pozemních staveb, zejména RD, firemní sídla, výrobní haly, komerční stavby atd. Poslední dobou se zaměřila na pasivní a nízkoenergetické stavby. Druhá naše divize vyrábí betonové zboží - ztracené bednění, zdicí tvárnice, příčkovky, stropní systém Trigon (skládané stropy), obrubníky a dlažby.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

V.Y.O.s.r.o.

Naše firma je zaměřena na výstavbu a rekonstrukce bytových i nebytových objektů, opravy fasád včetně zateplení a výměny oken. Nabízíme prodej okapů a žlabů. Zajišťujeme sanace poškozených balkonů a lodžií - veškeré práce včetně dodávky materiálu s atesty a jednání s úřady. Veškeré práce provádíme se zárukou 36 až 60 měsíců. Obrátíte-li se na nás, zhotovíme Vám nabídku zdarma.