• Detail firmy

Jiří Tyller

Základní popis

Zabýváme se servisem počítačových sestav, notebooků, stavbou počítačů a všemi dalšími pracemi, které s chodem výpočetní techniky souvisí. Nabízíme zálohování a obnovu dat, instalaci operačního systému, realizace počítačových sítí.

Adresa

Platónova 3287/26
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87648831
  • Služby

Výrobky, činnosti

Počítače

Kontaktní údaje

E-mail: info@praha-servispc.eu
WWW: www.praha-servispc.eu

Kontaktní osoba

Jiří Tyller - Majitel

Mobil: +420 722 443 322
Další firmy v oboru

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.