• Detail firmy

Jiří Trmal - JT AUTO

Základní popis

Opravy všech značek.Autodíly.Likvidace pojistných událostí.Pneuservis.Autoskla.Autopojištění.Odtahová služba.Klimatizace.Zabezpečení Construct.Tažná zařízení. Prodej a financování vozidel.Svařování autoplastů.Geometrie.Diagnostika motoru a další...

Adresa

Potočiny 98
257 22 Nespeky

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14906147
DIČ:  CZ6605160331

Výrobky, činnosti

Opravy všech značek.Autodíly

Kontaktní údaje

Fax: 317 779 492
E-mail: servis@jtauto.cz
WWW: www.jtauto.cz

Kontaktní osoba

Iva Trmalová

Mobil: +420 736 610 491
E-mail: servis@jtauto.cz
Další firmy v oboru

DONOR SERVIS spol.s r.o.

Jsme středně velký pražský autoservis a pneuservis s moderním vybavením. Zajišťujeme opravy a pravidelný servis osobních, užitkových, nákladních vozidel, návěsů a přívěsů i autobusů. Provádíme klempířské práce, opravy laku, měření emisí, připravujeme vozidla na STK včetně jejího zajištění. Součástí poskytovaných služeb je i vyřízení pojistných událostí. Prodáváme náhradní díly na užitkové vozy.

ODTAHOVÁ SLUŽBA PŘÍBRAM - Vojtěch VLK

Provozujeme odtahovou službu zejména ve Středočeském kraji - Příbram, Benešov. Zabýváme se přepravou vozidel do 3,5 t, dovážíme vozidla ze zahraničí. Aktuální nabídku dovezených aut naleznete na našich webových stránkách. Nabízíme autopříslušenství, denní svícení, autodoplňky. Kompletní nabídku autodoplňků a autopříslušenství naleznete v našem e-shopu.

Radek Zerner

Specializujeme se na poskytování odborných služeb autoservisu a pneuservisu. Zajišťujeme opravy autoskel, klimatizací, ale i měření emisí.