• Detail firmy

Jiří Tomeš

Základní popis

Montujeme plastová, dřevěná i hliníková okna. Poradenský servis zdarma. Poskytujeme komplexní služby včetně demontáže, začištění, odvozu, ekologické likvidace starých oken a dveří. Stavební práce v širším rozsahu včetně zateplování rodinných domů.

Adresa

Janov nad Nisou 452
468 11 Janov nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44249039
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montujeme plastová, dřevěná i hliníková okna.

Poskytujeme komplexní služby včetně demontáže, začištění, odvozu, ekologické likvidace starých oken a dveří.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 380 501
Mobil: +420 728 628 205
E-mail: tomes8@seznam.cz
WWW: www.tomes-stavby.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tomeš - Majitel

Další firmy v oboru

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.