• Detail firmy

Jiří Tomaňa

Základní popis

Nabídka parašutistického výcviku, tandemových a samostatných seskoků.

Adresa

Kunovice
686 04 Kunovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64516695

Výrobky, činnosti

Tandemové seskoky

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 378 042
Mobil: +420 602 593 219
WWW: www.paraskola.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tomaňa - Majitel

E-mail: jiri.tomana@paraskola.cz
Další firmy v oboru

Ing. Petr Žák

Zajišťujeme dodávky zatravňovacích rohoží z vysokohustotního polyetylenu, které jsou určeny pro ochranu trávníků. Zatravňovací rohože se používají pro různé plochy, např. parkoviště, příjezdové cesty, chodníky, letištní plochy a často používané travní plochy. Dále se zabýváme pronájmem trampolín, zábavných atrakcí a hradů. Na našich stránkách naleznete kompletní nabídku včetně fotogalerie.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

TRIGI, s.r.o.

Vyrábíme technické tkaniny ze lnu, bavlny a juty. Náš sortiment dále tvoří bavlněné plachtoviny a stanovky, malířská plátna, velkoprostorové stany a párty stany, textilní haly, atypická zastřešení, plachty a autoplachty, poštovní pytle a obaly. Na kompletní nabídky se můžete podívat na našich webových stránkách.