• Detail firmy

Jiří Tlučhoř

Základní popis

vyrábíme a dodáváme kvalitní nářadí pro malíře, lakýrníky, řemeslníky a kutily pod značkou Sigmann.

Adresa

U hřiště 79
281 41 Ratboř

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49847601

Kontaktní údaje

E-mail: jiri.tluchor@o2active.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tlučhoř - Majitel

Mobil: +420 724 855 611
E-mail: jiri.tluchor@o2active.cz
WWW: www.sigmann.cz/

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SYGO s.r.o.

Zajišťujeme samoobslužný prodej nejrůznějšího sortimentu pro stavební průmysl, dům a zahradu. Nabízíme ruční a elektrické nářadí, stavební nářadí, stavební chemii, spojovací materiál, svářecí techniku, zahradní nářadí a techniku, pracovní oděvy i pracovní obuv. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky.

FASTRA s.r.o.

Na základě požadavků vyplývajících z certifikace a registrace organizací v plynárenství nabízíme jako službu balonovací a navrtávací práce. Dodáváme uzavírací balony, komponenty pro potrubní systémy, protipožární armatury, elektrotvarovky pro potrubí z PE, zařízení pro navrtávání potrubí, zařízení pro uzavírání potrubí a mnoho dalšího.

František Sirotek

Nabízíme služby v oblasti prodeje, servisu a pronájmu mycí, úklidové a čistící techniky renomovaných výrobců. V našem sortimentu jsou Vám k dispozici vysokotlaké čističe, mycí boxy a mycí linky, průmyslové vysavače, čističe koberců, zametací stroje, profesionální a nano autokosmetika, odvlhčovače vzduchu, parní čističe apod. Ke všem strojům dodáváme nejrůznější volitelné příslušenství.