• Detail firmy

Jiří Tesař

Základní popis

Zabýváme se tesařskými, pokrývačskými a zednickými pracemi. Nabízíme výrobu a rekonstrukce střech, altánů, pergol, garážových stání a dřevěných plotů.

Adresa

Ostojkovice 14
380 01 Ostojkovice

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65846168

Výrobky, činnosti

pokrývačské, klempířské, tesařské práce

Kontaktní údaje

E-mail: tesarstvitesar@seznam.cz
WWW: www.tesarstvitesar.cz

Kontaktní osoba

Jiří Tesař - Majitel

Mobil: +420 602 295 235
Další firmy v oboru

Stavební firma aBM s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých stavebních prací. Zajišťujeme celkové nebo dílčí rekonstrukce, zateplování, izolace, fasádní práce, pokládku zámkové dlažby a obkladů, pokrývačské, tesařské a betonářské práce. Provedeme odvoz suti a odpadu. Zaměřujeme se na projektové a rozpočtové práce.

Stavebniny FILÍPKOVÁ

Zabýváme se prodejem stavebního materiálu. Nabízíme veškerý stavební materiál včetně stavební chemie, hutní materiál, střešní krytiny a komíny, venkovní dlažby, nářadí a instalatérské potřeby. Neváhejte nás navštívit a vyberte si z našeho širokého sortimentu to, co pro Vaši stavbu potřebujete. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší prodejně ve Veselí nad Lužnicí.

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!