• Detail firmy

Jiří Švarc

Základní popis

autoservis - výměna olejů, výfuků, tlumičů, ... - opravy startérů a alternátorů - příprava a zajištění STK - montáže tažných zařízení

Adresa

Ledecká 190 Záluží Třemošná
330 11 Záluží

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69930791

Výrobky, činnosti

Autoservis,pneuservis

Kontaktní osoba

Jiří Švarc - Majitel

Mobil: +420 606 709 455
Další firmy v oboru

Free Colours s.r.o.

Provádíme přípravu pod lak a lakování všech osobních a menších užitkových vozů, motocyklů i náhradních dílů. Po domluvě zajistíme lakování skel.

HT TRUCK s.r.o.

Poskytujeme profesionální služby v oblasti silniční nákladní dopravy na území EU i ostatních států Evropy, včetně vnitrostátní dopravy. Naší činností je sklápěčková přeprava sypkých materiálů, přeprava strojů a zařízení a kamionová doprava nad 20 000 kg. Provádíme i servis nákladních vozidel, pneuservis, prodej ND. Jako stále se rozvíjející firma nabízíme nově i zemní práce a prodej kameniva.

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.