• Detail firmy

Jiří Sušanka

Základní popis

Provádíme rekonstrukce a pokládku dlažby i obkladů včetně drobných zednických prací. Nabízíme kompletní realizace bytových jader i koupelen na klíč.

Adresa

Tyršova 148
252 16 Nučice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61092509
  • Služby

Výrobky, činnosti

Rekonstrukce a pokládka dlažby i obkladů

Provádíme rekonstrukce a pokládku dlažby i obkladů včetně drobných zednických prací. Nabízíme kompletní realizace bytových jader i koupelen na klíč.

Kontaktní údaje

E-mail: jiri@susanka.cz
WWW: www.susanka.cz

Kontaktní osoba

Jiří Sušanka - Majitel

Mobil: +420 602 352 264

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DAHA NEHVIZDY s.r.o.

Specializujeme se na hrubou i ušlechtilou kamenickou výrobu. Zabýváme se výrobou deskoviny na zakázku. Zhotovujeme kamenné parapety, kamenné žulové desky, obklady schodišťových stupňů, kamenné náhrobky, urnové pomníky, hrobky, kamenné fasádní obklady, výrobky ze žuly apod. Provádíme i povrchové úpravy kamene - řezání, broušení, leštění, opalování, tryskání aj.

Kořínek Viktor

Věnuji se rekonstrukcím bytových jader. Provádím elektromontážní a sádrokartonážní práce, i jednodušší truhlařinu - vyrábím pergoly, terasy, regály, police, vestavěné skříně apod. Pracuji s masivním dřevem, tropickými dřevinami a laminem. Zajistím kompletní bytové a domovní elektrorozvody, malovaní pokojů či pokládku obkladů, dlažeb, palubek nebo podlah.

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.