• Detail firmy

Jiří Šturma

Základní popis

Zajišťujeme kompletní servis od konzultace, dodávky stavebních materiálů a technologií, přes návrhy interiérů a exteriérů.

Adresa

Malotice 83
281 63 Malotice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62484320

Výrobky, činnosti

Kompletní servis od konzultace,dodávky stavebních

Kompletní servis od konzultace, dodávky stavebních materiálů a technologií, přes návrhy interiérů a exteriérů, doporučení vhodných stavebních materiálů až po finální realizaci. Nabízíme veškeré stavební práce a jiné související služby.

Kontaktní údaje

E-mail: jiristurma@centrum.cz
WWW: www.sturmahouse.cz

Kontaktní osoba

Jiří Šturma - Majitel

Mobil: +420 604 862 809
Další firmy v oboru

Stavební společnost KH 12 s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Provádíme též realizaci/rekonstrukci inženýrských sítí (vody, kanalizace, elektřiny, plynu), výstavbu komunikací, mostů. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám".

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

LUMIAL - Milan Poncar

Nabízíme kompletní realizace koupelen na klíč. Zajišťujeme vytvoření 3D návrhu, dodání stavebního materiálu a provedení kompletních stavebních prací. Provádíme obkladačské, zednické, instalatérské, topenářské, elektrikářské, plynařské a sádrokartonářské práce. Zajišťujeme přestavby litinových kotlů na automatické kotle na uhlí.